2004 metais UAB „Libra Vitalis“ tapo „Igepa“ grupės („Igepa Group GmbH & Co. KG“) nare. www.igepagroup.com.

„Igepa Group GmbH & Co. KG“ yra viena iš Europos popieriaus pardavėjų lyderių, turinčių daugiau nei 40 000 klientų 20 šalių.

„Igepa“ siūlo ne tik įvairų aukščiausios kokybės popieriaus produktų, įvairių  medžiagų asortimentą, kokybišką klientų aptarnavimą, šviežiausią informaciją apie poligrafijos naujoves, bet ir ekonomiškai pagrįstų, kompleksinių sprendimų, suteikiančių bendrovės klientams galimybę racionaliai ir efektyviai panaudoti mūsų tiekiamą produkciją gamybai optimizuoti ir gaminamų produktų kokybei gerinti.

Žmonės

„Igepa“ grupės atstovai palaiko ryšius su popieriaus fabrikais, spaustuvėmis ir klientais. Besigilindami į mūsų klientų poreikius, galime kartu su tiekėjais kurti naujas koncepcijas popieriaus ir spausdinimo medžiagoms. „Igepa“ grupės žmonės yra mūsų kompanijos didžiausia vertybė.

Kokybė

Visada ieškome naujų medžiagų, siekiame užtikrinti ir įvykdyti visus mūsų klientų reikalavimus. Todėl nuolat plečiame gaminių asortimentą, nuosekliai išlaikydami mūsų gaminių kokybę.

Lojalumas

„Igepa“ grupės nariai dirba kartu ilgiau nei 40 metų. Mūsų verslas remiasi ilgalaikiu įsipareigojimu ir pasitikėjimu, tarp tiekėjų ir klientų.

„Igepa“ grupė išlaiko partnerystę, kuri tęsiasi.

Mastelis

Mūsų tarptautinis dydis ir reputacija leidžia mums įgyvendinti net pačias sudėtingiausias koncepcijas, o mūsų tinklą, partnerius užtikrinti, kad mes galime reaguoti į rinkos pokyčius tarptautiniu mastu. Visoje Europoje Igepa grupės partneriai dirba kartu. Šiame tinkle dalyvauja daugiau nei 20 Europos šalių.

Pasitikėjimas

„Igepa“ siūlo neprilygstamą gaminių asortimentą, laiku garantuoja optimalią kokybę.

„Igepa“ grupės ženklas – tai pasitikėjimo ženklas.

„Igepa“ grupės įmonėse taikomi vienodai aukšti standartai visose šalyse:

Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Belgijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Austrijoje, Kroatijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Serbijoje, Bulgarijoje, Lietuvoje, Latvijoje , Estijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Šveicarijoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.